Dátum: 21.12.2012

Vložil: Lenka Filipová Dubníčková

Titulok: Zážitok z vystúpenia 15.12.

Chcem všetkým veľmi pekne poďakovať, že som mohla byť súčasťou tak príjemného večera, akým bolo vystúpenie 15.12. pri príležitosti uvedenia do života nového CD a kalendára na rok 2013. Aj po toľkých rokoch cítim silnú príslušnosť k súboru Slnečnica-Sunečník, ktorý ma prvý tak jednoznačne nasmeroval k tomu, aby som spievala ľudové piesne a aby som robila to, čo dnes robím. Teším sa z najstaršej generácie, ktorá napriek povinnostiam i problémom bežného života, ktorých má každých určite dosť, udržiavajú tradície a sú skvelým príkladom pre mladších členov. Verím, že vy, súčasní členovia, hlavne tí najmenší a mladí cítite, čo všetko vám súbor dáva. Máte výborných vedúcich, krásne kroje a máte tiež talent a veľa energie. Bolo super vidieť po rokoch napr. asentírku vo vašom podaní. Držím vám všetkým palce! Pracujte na sebe aj ďalej! A robte všetko na stopercent, vtedy sa výsledok vždy dostaví. Prajem vám všetkým pokojné Vianoce, hlavne veľa radosti a vzájomnosti!

Webstránka je super, ale naozaj doriešte;), aby ju aj na webe OÚ zmenili, lebo je ju problém nájsť.

Pridať nový príspevok