Členovia

Združenie priateľov folklóru + vedenie FS:
 
Rohlíčková Margita , Hájek Ľubica, Jurkovičová Oľga, Caunerová Mária, Spustová Silvia, Sadovský Ján Ivan, Mikuličová Jaroslava
 
Rodičovské združenie priatelov folklóru :
 
Ehrmannová Zuzana, Ehrmannová Erika, Jurkovič Patrik,, Poláková Katarína, Hrubá Simona, Fajták Peter
 

Prípravka: 

vedúca skupiny:  Ľubica Hájek

Vostalová Izabella, Olekšáková Júlia, Kardošová Nela, Jurkovičová Ema, Dojčár Lukáš, Jurkovičová Nela, Tiklová Adela, Tiklová Nataša, Poláková Lucia, Macko Kristián, Zedníček Timotej, Vargová Sofia Karolína, Jurkáčková Pavlína

 

 

 DFS  : 

vedúca skupiny: Oľga Jurkovičová

Hrubá Kristína, Hrubá Nela,  Fajtáková Aneta, Ehrmannová Tamara, Ehrmannová Kristína, Polák Tomáš, Popaďák Adam, Kuba Marko, Gondek Juraj,  Poláková Lucia,  Mózová Tatiana, Mózová Ema, Macková Martina, Skařupová Laura, Vanišová Michaela

 

 
     FS: 
vedúca skupiny : Jaroslava Mikuličová

Jurík Ján Frederik, Ondrušek Marek,  Jurkovič Matúš, Gúcky Martin, Jurkovičová Lívia, Poláková Margaréta, Poláková Júlia, Havlíčková Natália, Jurkovičová Adriana , Žáčková Katarína, Ehrmannová Petra, Spusta Samuel , Vícenová Kristína, Pernecká Patrícia, Morávek Michal                     

                                                                                           

Nositelia tradícií:  

Sadovská Ľudmila, Sadovský Ján Ivan, 

Rohlíčková Margita, Hájek Ľubica, Demko Rastislav, Caunerová Mária

 

Hosťujúca hudba:  

 

Hrubošová Beata, Danihel Michal, Danihel Hubert, Matkovič Rasťo

 

Hra na fujarky: 

Žáčková Katarína, Jurkovičová Adriana, Poláková Júlia, Ehrmannová Petra,
 
 
Čestní členovia:
Sponzori: Ing. Peter Tydlitát, duchovný otec Bujna Ján, Ing. Dušan Krajčír,  Ing. Michal Hušek, Kovarovičová Jarmila ( Drogéria), Slámová Jana,  Kovarovičová Ivana, Kovarovičova Jarmila (Elektro),  Kovarovič Peter (Kovian), Kovarovič Miroslav, Kovarovič Stanislav, Kovarovič Pavol, Jozef Gerthofer (Knihtlač Zohor), Šibalíková Mária, Milakovič Ilija, Ehrmann Peter (Ehr-Stav spol.sro), 
 Ondrušková Anna, Ondrušek Ivan, Bogdalík Dušan (dokumentácia), Sekercová Anna, Hološková Anna, Plačková Anna,Herczová Stanislava, Čermáková Jarmila, Mikuličová Dana, Filipová-Dubníčková Lenka, Feherek Štefan, Pernecký Milan, Žálec Rudolf, Wolf Jaroslav, Sukovský Ladislav, Danihel Karol, Danihel Hubert,, Danihel Michal, Némethová Irena, Spustová Františka, Slobodová Františka,Sloboda Ján, Filípková Mária, Kovárová Viera, Šibalík Jozef, Jurík Ján